pondělí 27. dubna 2009

Česko - Norsko 5:2

S norským týmem jsme dnes odpoledne sehráli další vítězný zápas na šampionátu. Už v první třetině jsme dali tři branky, ve druhé jsme polevili a dali jeden gól, pak bohužel padl jeden vlastňák a po něm ještě jeden pravý Nor do naší sítě, v poslední třetině jsme naopak pátý gól přidali. Neřekl bych, že někdo z našich hráčů byl tentokrát vyloženě klíčový, všichni odváděli svou práci; výrazně byl vidět obránce Miroslav Blaťák, který navíc ve druhé třetině skóroval. Zkušený brankář Martin Prusek odvedl spolehlivý výkon. Pamětihodným momentem utkání se stalo vyražení a totální rozbití panelu chránícího plexiskla po úvodních dvaceti vteřinách hry. Ve středu ve 20:15 nás na ČT2 čekají Finové, první opravdu vážnější soupeř.